Team buildingy

Team buildingový workshop malovania mandál

Počas môjho 20ročné pôsobenia v korporáciach boli pre mňa team buidlingy väčšinou otravné. Povinná jazda na posilňovanie „team spiritu“, čo ale vôbec nekorešpondovalo s mojim ženským vnímaním businessového sveta. Preto teraz, keď je v mojich silách, poskytujem firmám to, čo by som naozaj ocenila ja keby som bola klasickým zamestnancom.

Maľovanie mandál je netradičný event, pri ktorom si účastníci nesmierne oddýchnu a vypnú hlavu. Nikto tu s nikým nesúťaží ani nepotrebuje dosahovať žiadne výsledky či ciele. Jemnou motorikou sa hlava automaticky stišuje a telo uvoľňuje. Preto odjakživa ženy doma vyšívali, štrikovali, hačkovali, či párali perie. Toto všetko boli činnosti, pri ktorých sa oddychovalo a vykonávali sa z radosti. Teraz sa namiesto toho veľkej obľube tešia omaľovánky a mandalky. Workshop maľovania mandál je vhodný na akúkoľvek eventovú príležitoť: firemné večierky, vianočné večierky, deň žien, deň matiek, MDD, team buildingy, narodeninové oslavy, atď.

Program workshopu prispôsobujem na mieru priamo podľa požiadaviek klienta. Väčšinou v závislosti od časovej náročnosti, či na jedná o program na pár hodín, alebo celý deň. Na výber je z viacerých možností, ktoré sa medzi sebou dajú tiež kombinovať – maľovanie osobných mandál – maľovanie jednej veľkej firemnej mandaly – maľovanie firemných mandál v skupinkách – vymaľovávanie omaľovánok s vlastnými tématickými motívmi Podľa požiadaviek je možné nakombinovať aj rôzne výtvarné techniky (pastelky, akrylové farby, bodkovacia technika, výkresy alebo profesionálne šepsované plátna). Dôležité je, že v každom prípade si účastníci so sebou odnesú už hotovú mandalku či omaľovánku. Cieľová skupina pre workshop maľovania mandál sú väčšinou ženy a deti od 8 rokov. Minimálny počet účastníkov je 6 osôb.

Kreatívne workshopy s maľovaním osobných mandál vediem od roku 2014. Z mojich posledných najväčších eventov bola napr. účasť na konferencii Happy Company s počtom 250 účastníkov, alebo večierok pre klienta VSE s počtom 60 žien. Kontakt pre viac informácii: anita@mandalafactory.sk, alebo ma kontaktujte priamo telefonicky na 0908 892 893.