Kurzy maľovania mandál

Kurz maľovania  mandál
Kurz maľovania osobných mandál podľa pythagrovej numerológie organizujem po celom Slovensku i zahraničí. Zvyčajne v správnom čase, na správnom mieste a hlavne úžasnými ľuďmi dobrej nálady sa stretávam v mestách: Bratislava, Praha, Zvolen, KošicePrešov, Žilina, Levice, Lučenec, Trnava, Nitra, Šaľa, Galanta, Malacky, Banská Štiavnica, Banská Bystrica, Brno, Trenčín, Bojnice, Prievidza, Handlová, Komárno, Ostrava, Revúca, Poprad. Väčšinou sa jedná o jednodňové celodenné kurzy a večer si účastníci kurzu odnesú so sebou domov už hotovú osobnú mandalu.
Na kurze sa prechádza celým procesom maľovania osobných mandál od úplných základov. Vysvetľuje sa princíp výpočtov osobnej mandaly podľa pytagorovej vety, tj podľa mena, priezviska a dátumu narodenia. Následne sa farby priraďujú k jednotlivým energetickým vrstvám. Pomocou kružidla a pravítka sa zostrojujú základné geometrické tvary. Potom sa už len maľuje ako nás naše ruky vedú. Je to úžasná technika na uvoľnenie a harmonizáciu pravej a ľavej hemisféry. Pričom hlavne prostredníctvom uvoľnenia dochádza k precíteniu samého seba a dotknutiu sa svojej podstaty, svojho JA.

Kurz je určený pre všetkých ľudí dobrej vôle. Pre malých aj veľkých, bez ohľadu na vek a pohlavie. Pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Pre všetkých tých, ktorí si chcú oddýchnuť, vypnúť hlavu a cez ruky nechať prejaviť svoju kreatívnu dušičku.

Kurz je učený pre malú skupinku ľudí s individuálnym prístupom v príjemnom tichom prostredí.

Všetok potrebný materiál je zabezpečený, takže okrem starého trička, či zástery nie je potrebné vôbec nič, len dobrú náladu. Maľuje sa na plátno profesionálnymi akrylovými farbami.Po absolvovaní kurzu môžete túto techniku ďalej rozvíjať a nemusíte ostať iba pri kreslení na plátne, môžete použiť rôzne podklady ako je sklookno, hodváb, kameň alebo aj stena. Dokonca ju môžte vyšiťvyhačkovať na textil, koberec. Vytlačiť si ju ako foto tapetu, alebo vytetovať. Možnosti máte nekonečné.

Aktuálne termíny kurzov 2024:

 
 
19.5. Kreslenie Osobných Mandál, Dandala, Bratislava
 
24.5. Kreslenie Osobných Mandál,  Ateliér Šťastia, Topoľčany
 
25.5. Čajovňa SURYA, Celodenny kurz maľovania osobných mandál, Galanta
 
26.5. Kreslenie Osobných Mandál, Premium Pilates studio and Joga, Dunajská Streda
 
29.5. Kreslenie Osobnych Mandal, Moravský Svätý Ján
 

31.5. Kreslenie osobnych mandal, Lilienka, Bratislava

7.6. Kreslenie Osobných Mandál, Santosha Yoga Shala, Košice

9.6. Kreslenie Osobných Mandál, Joga Rheia, Prešov,

10.6. Kreslenie Osobných Mandál, La Michaela, Poprad

10.6. Kreslenie Osobných Mandál, Martin

11.6. Kreslenie osobných mandál, Radosť-pohybové a terapeutické centrum, Žilina

12.6. Kreslenie osobných mandál, Podivný Barón, Púchov
 

Cena celodenného kurzu maľovania osobných mandál je 99€

Cena individuálneho 2 – 3hod Online kurzu maľovania osobnej mandaly je 50€

Cena Kreslenia Osobných Mandál sa pohybuje v rozmedzí 33-40€

V cene kurzov je zahrnutý všetok materiál potrebný k namaľovaniu, alebo vyfarbeniu si svojej osobnej mandaly ( plátno, výkres A4, štetce, akrylové farby, pastelky, vysvetlenie postupu, rysovacie potreby ).

V prípade záujmu je možné kurz absolvovať aj individuálne OnLine, alebo osobne u mňa  neďaleko B.Štiavnice v dedinke Uhliská.

Ak túžite obdarovať svojich blízkych krásnym zážitkom z celodenného, alebo večerného kurzu, máme pre Vás k dispozícii aj darčekové poukážky

                                                

V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na mailovej adrese: anita@mandalafactory.sk

Kurz malovania mandál
Kurz malovania mandál
Kurz malovania mandál
Kurz malovania mandál
Kurz malovania mandál