Obchod

ŽIVICOVÁ NÁLEPKA

Som nálepka s autorským motívom mandaly z ateliéru Mandalafa Factory. Môžeš si ma nalepiť na mobil, notebook, okno, či kamkoľvek kde sa ti budem páčiť.

Ako ma nalepiť

Najskôr si prosím priprav podklad, kde si ma chceš nalepiť. Podklad musí byť čistý a ideálne odmastnený. Potom je potrebné postupne odlepovať papier zo zadnej časti nálepky a zároveň nálepku nalepovať na predpripravený podklad, tak aby sa prípadné vzduchové bubliny dali vytlačiť.
 
 
Živicové nálepky sú v dvoch veľkostiach:
Priemer 5cm/5€/ks
Priemer 18cm/15€/ks
 
 
Tričko s Mandalou
 

Jedinenčé tričko s Mandalou, ktoré si môžete vymaľovať ako omaľovánku podľa vlastných predstáv. Balenie obsahuje biele bavlnené dámske tričko s krátkym rukávom s potlačou Mandaly, spolu s farebnými fixkami na textil. Mandala je autorský návrh vibrujúcej mandalky vypočítaný priamo podľa pythagorovej numerológie.

MANDALA ZDRAVIA

      

MANDALA LÁSKY

 

MANDALA SEBALÁSKA

 

MANDALA HOJNOSŤ

 

INŠTRUKCIE PRI MAĽOVANÍ
Rozložte si tričko na pevnú podložku. Medzi prednú a zadnú stranu trička je potrebné vložiť tvrdý papier, kartón ideálne bielej farby (neodporúča sa žiadny farebný papier, ani noviny a časopisy), aby sa zabránilo pretlačeniu farby až na zadnú stranu. Pri používaní viacerých farieb sa odporúča farba zaschnúť, aby sa predišlo presakovaniu jednej farby do druhej. Po nanesení farby nie je potrebné následné prežehľovanie. Textilné pranie ideálne pre teplote 40°C a otočené naopak.

Veľkosť: prosím vpísať priamo do objednávky na mail: anita@mandalafactory.sk (k dispozícií sú štandardné veľkosti XS, S, M, L XL)
Materiál: 100% bavlna
Dodacia lehota: 14dní

Tašky s mandalou na vymaľovanie.

Cena trička s mandalou je 29€

Cena tašky s mandalou je 15€

Objednávky poprosim prostredníctvom emailu.

©2018 Anita Tiralova, Mandala Factory, všetky práva vyhradené