Obchod

Jedinenčé tričko s Mandalou Zdravia, ktoré si môžete vymaľovať ako omaľovánku podľa vlastných predstáv. Balenie obsahuje biele bavlnené dámske tričko s krátkym rukávom s potlačou Mandalou Zdravia, spolu s farebnými fixkami na textil. Mandala Zdravia je autorský návrh vibrujúcej mandalky vypočítaný priamo podľa pythagorovej numerológie.

MANDALA ZDRAVIA
Je len málo vecí v živote človeka, ktoré si kúpiť nedokáže. Zdravie je síce zadarmo ale pritom také ťažké si ho udržať. Preto starajme sa o svoje zdravie, dostali sme darom tieto naše fyzické telá. Starajme sa o ne s najväčšou láskou a pokorou akú sami sebe len môžeme dať. Buďme si vedomí nášho fyzického tela, vnímajme ho, vnímajme život, ktorý prúdi v jeho žilách, vnímajme aj bolesť, ktorá nám niečo chce povedať, vnímajme sami seba. A preto, prajem vám aby ste pri maľovaní tejto mandalky zdravia si boli vedomí seba samého, aby ste vnímali jemný dotyk vašich rúk s fixkou, ktorú držíte vo vašej ruke, aby každý pohyb fixkou po tričku bol vedomý a tým aj vaše zdravie bolo vedomé

      

 

Jedinenčé tričko s Mandalou Lásky, ktoré si môžete vymaľovať ako omaľovánku podľa vlastných predstáv. Balenie obsahuje biele bavlnené dámske tričko s krátkym rukávom s potlačou Mandalou Lásky, spolu s farebnými fixkami na textil. Mandala Lásky je autorský návrh vibrujúcej mandalky vypočítaný priamo podľa pythagorovej numerológie.

MANDALA LÁSKY
Láska všeobímajúca, láska bezpodmienečná, láska vesmírna.
Láska, ktorá v nás prúdi, ktorá prúdi v každej našej bunke.
Láska, ktorá je zdrojom všetkého pravého. Láska je život a bez lásky života niet.

Láska je nekonečná a nemá hranice.
Nedá sa chytiť, dá sa len cítiť.
Láska, je tá ktorá neposudzuje, netrestá, len miluje.
Ani slovami opísať sa nedá, láska len JE.

 

Jedinenčé tričko s Mandalou Sebalásky, ktoré si môžete vymaľovať ako omaľovánku podľa vlastných predstáv. Balenie obsahuje biele bavlnené dámske tričko s krátkym rukávom s potlačou Mandalou Sebalásky, spolu s farebnými fixkami na textil. Mandala Sebalásky je autorský návrh vibrujúcej mandalky vypočítaný priamo podľa pythagorovej numerológie.

MANDALA SEBALÁSKA
Sebaláska čo to je? Kto to vníma, ten sa nepýta. Kto sa pýta, tomu niečo chýba. A čo je to čo hľadá? Žeby hľadajúci hľadal sám seba, svoju vlastnú podstatu, svoje nekonečné Ja? Kto hľadá ten nájde. A práve v tom tichom hľadaní pokojnej hladiny vôd, kde už nie je nikto kto by hľadal, nikto kto by strádal. Tam už niet oddeleného hľadajúceho od hľadaného, tam sa už všetko stalo všetkým. Tam už niet otázok ani odpovedí. Tam sme všetci všetkým.

 

Jedinenčé tričko s Mandalou Hojnosti, ktoré si môžete vymaľovať ako omaľovánku podľa vlastných predstáv. Balenie obsahuje biele bavlnené dámske tričko s krátkym rukávom s potlačou Mandalou Hojnosti, spolu s farebnými fixkami na textil. Mandala Hojnosti je autorský návrh vibrujúcej mandalky vypočítaný priamo podľa pythagorovej numerológie.

MANDALA HOJNOSŤ
Čo je málo, čo je veľa? Aj to len ľudská hlava vymyslela. Na vôkol sa stačí poobzerať, všetkého tu máme dosť. A že by sme chceli viac? Pre každého je tu dosť, len si dopriať stačí. Nedostatok nedostatok plodí a hojnosť úrodu prináša. Také jednoduché to je a predsa ten strach nás lomí. Rajská záhrada tu už je tak poďme jej vstriec.

 

INŠTRUKCIE PRI MAĽOVANÍ
Rozložte si tričko na pevnú podložku. Medzi prednú a zadnú stranu trička je potrebné vložiť tvrdý papier, kartón ideálne bielej farby (neodporúča sa žiadny farebný papier, ani noviny a časopisy), aby sa zabránilo pretlačeniu farby až na zadnú stranu. Pri používaní viacerých farieb sa odporúča farba zaschnúť, aby sa predišlo presakovaniu jednej farby do druhej. Po nanesení farby nie je potrebné následné prežehľovanie. Textilné pranie ideálne pre teplote 40°C a otočené naopak.

Veľkosť: prosím vpísať priamo do objednávky na mail: anita@mandalafactory.sk (k dispozícií sú štandardné veľkosti XS, S, M, L XL)
Materiál: 100% bavlna
Dodacia lehota: 14dní

Tašky s mandalou na vymaľovanie.

Cena trička s mandalou je 29€

Cena tašky s mandalou je 15€

Objednávky poprosim prostredníctvom emailu.

©2018 Anita Tiralova, Mandala Factory, všetky práva vyhradené